Zpět na události
Sleva 75. 000 Kč na zimní svatbu
VÍTEJTE NA STATKU VŠETICE. TAM, KDE KOŇSKÉ PASTVINY NEBEROU KONCE, HVĚZDY ZÁŘÍ TAK NĚJAK VÍC A CVRČCI SI NOTUJÍ MILOSTNOU PÍSEŇ.

První svatební tanec za zvuků praskajícího krbu, vůně jehličí a za okny romantika jako z pohádky. Pokud je i pro vás představa zimní svatby lákavá, máme pro vás dobré zprávy! I v letošní zimní sezoně jsme pro vás připravili svatební slevu ve výši 75 000 Kč na pronájem areálu.


A pro ty z vás, kteří zimní svatbě zatím stále ještě nedali zelenou přinášíme pár nesporných výhod, kterých můžete právě v zimě využít.

Volné svatební termíny pro zimu a jaro 2023Kromě jedinečné atmosféry a svatebních fotek, které vám bude každý závidět, využijte i toho, že v zimních měsících má většina svatebních dodavatelů volněji. Na poslední chvíli tak můžete oslovit ty nejlepší svatební fotografy, DJe, floristy nebo cukráře. Pravděpodobnost, že se domluvíte na spolupráci i pár týdnů před svatbou stoupá právě v zimním období.

A co teprve naše menu!

Hodujte bez výčitek! Zimní úbor snese daleko víc než letní šaty.

Zbývá už jen vyměnit Aperol za svařák nebo horkou čokoládu a být si blíž! Teplo našeho krbu k tomu při zimních svatbách doslova vybízí.